Skip to content
Menu
0
Your cart is empty. Go to Shop
Projekt bez tytułu (12) (1)

Dzień dobry!

Nazywam się Karolina Plichta i jestem terapeutką par i psychoterapeutką systemową w trakcie procesu certyfikacji w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej.

elementy-Linie-13

To oznacza, że znam się bardzo dobrze na procesach
i mechanizmach, jakie występują w relacjach. Jestem terapeutką par, rodzin i psychoterapeutką systemową w trakcie certyfikacji w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej.

Prowadzę gabinet on-line, dzięki czemu pomagam klientom z całej Polski i nie tylko. Moje dwunastoletnie doświadczenie w obszarze pracy
z parami, rodzinami i klientami indywidualnymi pokazuje, że zmiana w relacji zaczyna się od indywidualnej pracy nad sobą.

Ukończyłam Uniwersytet Wrocławski na dwóch kierunkach: pedagogika (mgr) oraz filologia polska (lic.). 

Od 2015 roku szkolę się w nurcie psychoterapii systemowej w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej, którego jestem członkiem nadzwyczajnym.

Pomagam budować relacje
poprzez pracę nad sobą.

Projekt bez tytułu (13) (1)

Żaden psychoterapeuta nie jest ekspertem od Twojego życia i Twoich relacji.
W Tobie są wszystkie eksperckie rozwiązania trudności i zasoby. Jeśli zdecydujesz się wejść na drogę pracy nad sobą, przyglądania się temu, jak działasz i jak to wpływa na Twoje relacje – zapraszam do umówienia spotkania.

Pomogę Ci zbudować relacje

pełne miłości, szczęścia i spokoju.

Regularnie superwizuję swoją pracę u znakomitej psychoterapeutki, superwizorki i nauczycielki terapii systemowej – Marceliny Ptak – Prezeski Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej.

Znajdziesz mnie również w mediach: